Klüber Lubrication v železničním průmyslu

Nvštivte nás na veletrhu Czech Raildays 2019 v Ostravě!

Nvštivte nás na veletrhu Czech Raildays 2019 v Ostravě!

Náklady životního cyklu hrají důležitou roli v železničním průmyslu. Provozovatelé musí neustále sledovat zejména provozní náklady zařízení a dílů. Společnost Klüber Lubrication nabízí maziva pro mnoho oblastí použití na železnici. Ta jsou navržena tak, aby splňovala požadavky na intervaly výměny oleje a domazávání a prodloužila životnost komponent. Výsledkem je snížení provozních nákladů. Na veletrhu Czech Raildays 2019 bude společnost Klüber Lubrication prezentovat své nejnovější produkty. Našim mottem je “Blíže k vám.”

Odborníci ze společnosti Klüber Lubrication vám na veletrhu Czech Raildays 2019 rádi odpoví na všechny dotazy ohledně tribologie v železničním provozu. Najdete nás u stánku 36 v hale A1.

Navštivte nás na veletrhu Czech Raildays 2019 v Ostravě.

Vyzkoušeno a otestováno na našem vlastním zkušebním stroji

Protože chceme co nejlépe splňovat požadavky našich zákazníků, vyvinuli jsme řadu vysoce výkonných maziv, která jsme otestovali v naší rozsáhlé zkušebně. Vyvinuli jsme například převodový olej, který můžete používat jak při vysokých teplotách, tak i při velmi nízkých teplotách až do -60°C. Naše speciální maziva neustále zlepšujeme, abychom zvýšili jejich rezervní kapacity, např. pro ložiska trakčních motorů, čímž snižujeme náklady životního cyklu. Každé nové výhybkové mazivo je řádně otestováno na vlastním vyhrazeném zkušebním zařízení, aby se zjistilo, zda je vhodné pro ostrý provoz. Aby se zabránilo nadměrnému zatěžování jednotlivých komponent, je nezbytně nutné používat pouze maziva, která si zachovají své produktové vlastnosti bez ohledu na okolní podmínky a zajistí tak, že při změně výhybek budou působit co nejmenší síly.

Protože je ochrana životního prostředí důležitá pro všechny z nás, mnohá z našich nově vyvíjených maziv jsou rychle biologicky odbouratelná. S takovými produkty budete schopni splňovat rostoucí požadavky kladené na vaše vlaky a infrastrukturu, např. prevenci kontaminace podzemních vod.

S našimi vysoce výkonnými mazivy získáte kriticky důležité výhody, díky kterým zlepšíte váš výkon: Prodloužené intervaly domazání a údržby, delší životnost komponent, spolehlivější železniční služby a snížení provozních nákladů v porovnání s konvenčními produkty. Mnoho známých výrobců proto důvěřuje našim mazivům a používá je pro počáteční mazání ve svých drážních vozidlech.

play_arrow

Chcete se dozvědět více?

  • Josef Martinák

    OEM Manager | Technical Consultancy | Rail Industry CZ & SK

    +420 603 522 275

Vyplňte prosím tento formulář.