Birlikte, yağlamanın ötesinde

Daha az çevresel etkiyle daha fazlasını başarmanıza yardımcı olan özel yağlayıcılarla.

Yenilikçi ve sürdürülebilir - geleceğin talepleri için çözümler buluyoruz.

Her şey değişiyor. Her gün. Ayak uydurmalıyız. Sürekli gelişmeli, her zaman ilerlemeliyiz.

Nihayet. Bu yolculukta birlikteyiz ve yarının zorluklarının üstesinden geliyoruz.

İnovasyon tesadüf değildir. İlham, bilgi ve deneyimden oluşur. Geleceği yağlayıcılarımızla şekillendiriyoruz ve ilerlemeye devam ediyoruz.

Birlikte, yağlamanın ötesinde

play_arrow

İlerlemeyi birlikte yönetiyoruz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için her gün yeni fikirler geliştirerek, geleceğe dikkat ederek her zaman ilerliyoruz.

Klüber Lubrication müşterileri en yüksek kalitede ürünler bekler ve bunları sağlamak bizim misyonumuzdur.

En iyi sonuçlar için, özel yağlayıcı çözümlerimizi iki temel alana odaklanarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak şekilde uyarlıyoruz: inovasyon ve sürdürülebilirlik.

Yenilikçi teknolojimizle sürdürülebilirliği teşvik ediyor, endüstri ve çevrenin el ele gittiği bir dünyanın  temelini atıyoruz. Çevrenin korunması, ürünlerimizi sürekli olarak geliştirmemiz için bizi motive eden şeydir ve bundan en çok faydalanan ise müşterilerimizdir.

Uzmanlarımız fark yaratıyor

Her zaman bir sonraki adımı ve daha iyi çözümü arıyoruz. Bizi harekete geçiren şey bu. Birlikte ilerleyebiliriz. Bu nedenle tüm alanlardan uzmanları, teknolojiyi ve bilgiyi bir araya getiriyoruz. 

“ Doğru bileşim deneyim, bilgi ve ilham gerektirir.”

 

Muriel Mansier Ottavi | Satış Mühendisi

Expertin Muriel Mansier Ottavi
 • Sürdürülebilirlik konusu Muriel Mansier Ottavi'yi nasıl etkiliyor?

  Bir yıldır Klüber Lubrication'da satış mühendisi olarak görev yapıyorum ve tüm kalbimle şunu söyleyebilirim: Kariyerim boyunca kişisel müşteri tavsiyelerine bu kadar değer veren bir şirkette daha önce hiç çalışmamıştım. Ancak Klüber Lubrication'ın sadece müşterilerimize özel yağlayıcılar satmakla kalmayıp aynı zamanda özellikle sürdürülebilirlik ve kaynakların sorumlu kullanımı açısından belirli değerleri sergilemekle de gurur duyuyorum.

  Benim için sürdürülebilirlik, inovasyon ve dijitalleşme alanlarıyla ayrılmaz bir şekilde bağlantılı. Bunun nedeni, her şeyden önce dijital teknolojilerin kullanımının daha sürdürülebilir ve verimli olmamızı sağlaması. Bu aynı zamanda PFAS (per- ve poliflorlu kimyasallar) üzerindeki olası bir yasağın mevcut tartışmasında da rol oynuyor. Klüber olarak, daha çevre dostu yağlayıcılar sağlamak için PFAS moleküllerinin yerini alacak bir ürün bulmaya çalışıyoruz. Ancak bu, müşterilerimiz için yeni şeyleri birlikte taşımak istediğimizi açıkça ortaya koyan birçok projeden sadece biri.

  Daha iyi ürünlerin yaratılmasında sürdürülebilirlik, boş zamanlarımda da takip ettiğim bir konu. Çünkü ben tutkulu bir doğal parfüm üreticisiyim. Doğal parfümler üretirken sentetik maddeler yerine doğal ham maddelerle çalışıyorum. Sadece uçucu yağlar ve saf içerikler kullanıyorum. Müşterilerimize gerçek değer sunan daha iyi, daha sürdürülebilir ürünler yaratmak için doğallık ve özgünlüğe olan tutkumu her gün Klüber'deki işime taşıyorum.

   

“Yüksek kaliteli sonuçlar elde etmek deneyim ve özen gerektirir.”

 

Thomas Malachowski | Bölge Satış Müdürü

Expert Thomas Malachowski
 • Thomas Malchowski için Klüber Lubrication'ın bir parçası olmak ne anlama geliyor?

  Klüber Lubrication'da geçirdiğim 25 yıl boyunca yenilikçi ve sürdürülebilir yağlayıcı çözümlerimizin geliştirilmesine yakından tanık oldum. “Çevre koruma ve ekonomik başarının birbirine zıt olmadığını” kanıtlamak için kullandığımız su bazlı özel yağlayıcılarımızla özellikle gurur duyuyorum.

  İş geliştirmedeki rolümde benim için önemli olan da tam olarak bu, çünkü “müşterilere proaktif bir şekilde yaklaşmak” ve onlara “yeni yollarımızı” göstermek istiyorum. Klüber Lubrication olarak, müşterilerimizi daha fazla verimlilik ve aynı zamanda daha yüksek sürdürülebilirlik arayışında destekleyen yenilikçi çözümler geliştirmek için “alışılmışın dışına” bakıyoruz.

  Bir arıcı olarak hobim bana özellikle ilham verdi, çünkü arılarla olan ilişkilerimde hammaddelerin etkinliğinin ve dikkatli kullanımının ne kadar temel olduğunu da görüyorum. Bu prensibi “maksimum verimlilik ve minimum atıkla” hareket ettiğimiz Klüber Lubrication'da da buluyorum. Bir arı popülasyonu gibi, kaynaklarımızı proaktif bir şekilde kullanmaya çalışıyoruz ve her zaman müşterilerimizle paylaşabileceğimiz iyileştirmeler arıyoruz. 'Birlikte, yağlamanın ötesinde”, yani müşterilerimizle beraber. Bizi özel kılan da bu!

   

“En iyisini yapmak için becerilerimizi ve deneyimlerimizi birleştirmek – sevdiğimiz şey bu!”

 

Angélica do Espirito Santo | Manager Controlling

Expert Angélica do Espirito Santo
 • Dijitalleşme Angélica do Espirito Santo için nasıl bir rol oynuyor?

  İki yıldır Klüber Lubrication'da Finansal Kontrol Müdürü olarak görev yapıyorum. Ana görevim, şirketimizin tüm alanları için finansal çözümler sunmak ve bu da çok çeşitli departmanlardan uzmanlarla yakın işbirliği gerektiriyor. Özellikle dijitalleşme işimi olumlu yönde şekillendiriyor. Dijital teknolojiler yalnızca çok daha verimli olmamızı sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda müşterilerimize tam olarak ihtiyaç duydukları ve ilerlemelerine yardımcı olacak çözümleri sunmamızı sağlıyor.

  Müşterilerimizin ilerlemesine yardımcı olmak - sürdürülebilirlik söz konusu olduğunda da yapmak istediğimiz şey bu: müşterilerimize, finansal kapasitelerine mükemmel bir şekilde uyarlanmış yenilikçi ve özelleştirilmiş ürünler sunarak daha enerji verimli olmalarını destekliyoruz. Örneğin, BT ve lojistik ekiplerimizle işbirliği içinde, hem daha hassas hem de daha verimli olan yeni bir envanter çözümü geliştirerek müşterilerimizin ihtiyaç duyduklarını daha da hızlı bulmalarını sağladık.

  Boş zamanlarımda kendimi tiyatroya adıyorum; burada sadece kendim rol almakla kalmıyor, aynı zamanda oyun da yönetiyorum. Sahnede yönetmenlik yapmakla Klüber Lubrication'daki işimin birçok ortak noktası var: hem bir oyunda çalışırken hem de Finansal Kontrolde, insanların yeteneklerini hızlı bir şekilde tanımam ve onlara uygun roller vermem gerekiyor. Dahası, hem izleyicilere hem de müşterilerimize sıra dışı ve çığır açan bir şey sunmak istediğim için hobim ve işim eşit derecede yaratıcılık gerektiriyor.

   

“Tüm yeteneklerimizi bir araya getirmek, karşılıklı başarıya giden yolu belirler.”

 

Andreas Berg | Destek Sistemler Başkanı

Expert Andreas Berg
 • Andreas Berg Klüber Lubrication'da dijitalleşmeyi nasıl deneyimliyor?

  SAP ve online mağaza gibi satışla ilgili BT sistemlerinin yanı sıra Satış ve Müşteri Hizmetleri alanındaki dijital yeniliklerin hayata geçirilmesinden de sorumluyum. 18 yıldır müşterilerimizin ihtiyaçları ile yenilikçi BT teknolojileri arasındaki boşluğu doldurmaya ve onlara çeşitli ürün ve hizmetlerimize mümkün olan en iyi erişimi sağlamaya çalışıyorum. Dijital teknolojilerin hızlı dünyasında her trendi takip etmediğimiz, yalnızca sürdürülebilirlik ve verimlilik açısından müşterilerimize gerçek değer katan teknolojileri uyguladığımız için gurur duyuyorum.

  Tüm gelişmiş teknolojilere rağmen, müşterilerimizle kişisel temasın sürdürülmesi bizim için son derece önemlidir. Klüber Lubrication'daki teknolojik yenilikler insanların yerini almaz, onları destekler. Örneğin, müşterilerimizin mesajlarını sıralayan bir e-posta botu kullanıyoruz - ancak müşterilerimize gönderilen her mesaj bir çalışan tarafından yazılıyor ve bir yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulmuyor. 

  Boş zamanlarımda yelken yapmak benim tutkum. Teknede manevra yapmak bana sık sık Klüber Lubrication'daki işimi hatırlatıyor: Dijital dünyaya benzer şekilde, değişen koşullarla hızlı bir şekilde başa çıkmanız ve su üzerinde çeviklikle uyum sağlamanız gerekiyor. Ancak yelken benim için aynı zamanda işim için mükemmel bir denge, çünkü kafamı boşaltıyorum ve suda ve doğada kendime yeniden enerji veriyorum.

“Yarının zorluklarını kabul etmek ve bugün fark yaratan çözümler yaratmak.”

 

Kranthi Chitithoti | Dijital İşletmeler Bölge Başkanı, Asya Pasifik

Expert Kranthi Chitithoti
 • Kranthi Chitihoti'nin çalışmalarında ilerleme ve yenilik nasıl bir rol oynuyor?

  İlerleme ve yenilik - hiçbir alan bu terimleri dijital çözümler alanından daha iyi temsil edemez. Klüber Lubrication, çok çeşitli dijital teknolojilerle ileriye dönük bir platform geliştirerek, son yıllarda müşterilerimiz için ürün ve hizmet portföyümüzde önemli gelişmeler elde etmeyi başardı: Müşterilerimiz daha yüksek enerji verimliliği, üretimde daha az duruş süresi, süreçlerde daha iyi şeffaflık ve kontrolün yanı sıra önemli ölçüde azaltılmış maliyetlerden yararlanıyor ve bunların tümü veriye dayalı ve ölçülebilir. Ancak Dijital İşletme departmanımda, geçmiş başarılarımızla yetinmekten mutlu değiliz. "Hızlı öğren, daha hızlı değiş" sloganına sadık kalarak, müşterilerimize gelecekte de en verimli çözümleri sunabilmek için dijital teknolojilerimizi sürekli geliştiriyoruz. Geniş uzmanlığımız, yenilikçi ürünlerimiz ve yetkin ortaklıklarımızla müşterilerimize kapsamlı destek sağlamak için ideal ortağız.

   

İnovasyon DNA'mızın bir parçası

İnovasyon kültürümüz, yağlayıcı uzmanı olarak onlarca yıllık deneyimimize ve müşterilerimizin gereksinimlerine ilişkin farklı bir anlayışa dayanmaktadır. İnovasyon, mevcut duruma bağlı kaldığınızda gerçekleşmez – yarının gereksinimlerini bugünden düşünmekten doğar.

Uzmanlarımız, pazarın ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi belirlemek, anlamak ve bu ihtiyaçları ölçülebilir faydaya dönüştürmek için yöntem ve teknikler aracılığıyla bilgilerini genişletmektedir.  İnovasyona yönelik çabalarımız 200'ü sadece Araştırma ve Geliştirme departmanında görev yapan çalışanlarımızın bağlılığından anlaşılmaktadır. Dünya çapında 13 laboratuvar, 10 Ar-Ge tesisi ve 110'dan fazla test donanımı ile inovasyonun gerçek itici gücüyüz.

İnovasyon kültürümüz ilginizi çekti mi? İnovasyon ve Klüber Lubrication'ın birçok farklı fayda sağlayan teknolojiyi nasıl geliştirdiği hakkında daha fazla bilgi ziyaret edin: Klüber Lubrication’da İnovasyon.

Daha verimli, daha bütünsel – sürdürülebilirlik hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Daha düşük yağlayıcı tüketimi ve ekonomik dozajlama sayesinde daha düşük maliyetler ve artan verimlilik, ayrıca daha düşük CO2 emisyonları için düşük sürtünme katsayıları sayesinde daha düşük enerji talebi: Klüber Lubrication’da sürdürülebilirlik ve çevre koruması, üretkenlik ve karlılık ile el ele ilerler.

İnsanlar ve doğa söz konusu olduğunda müşterilerimizin sorumlu davranmalarına yardımcı oluruz. Yağlayıcıların çevreyle temas edebileceği birçok endüstriyel uygulama için, uluslararası standartlar kapsamında sertifikalandırılmış biyolojik olarak çözünebilir, çevre dostu özel yağlayıcılar sunuyoruz.

Ayrıca, yeni ürünler ve hizmetlerin geliştirilmesinde veya mevcut olanların değiştirilmesinde sürdürülebilirliği de iyileştiriyoruz. Bunu hammadde, üretim ve paketlemeden, müşteri faydası ve yaşam döngüsü yönetimine kadar tüm katma değer zinciri boyunca gerçekleştiriyoruz.

Bilgi birikimimizle müşterilerimize dünyanın dört bir yanında destek sunuyoruz ve çevreyi, tedarik güvenliğini ve kaynakların korumasını asla gözden kaçırmıyoruz.

Sürdürülebilirlik konseptlerimiz ve çevre uyumlu özel yağlayıcılarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Öyleyse bu fırsatı değerlendirin ve Klüber Lubrication Sürdürülebilirlik sayfamızı ziyaret edin.

Daha fazla üretkenlik için hizmetler: en iyi yağlardan en iyi şekilde yararlanın

Müşterilerimizle ortaklığımız, son teknoloji ürünü özel yağlayıcılar sunmanın çok ötesine geçiyor. Her yıl, müşterilerimiz için milyonlarca Euroluk tasarruf sağlamaya çalışıyoruz ve bunların hepsini şu slogan altında gerçekleştiriyoruz: özelleştirilmiş, ölçülebilir, sürdürülebilir.

Bir servis ortağı olarak, operasyonunuzda verimliliği artırmanıza ve enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı oluyoruz. Yağlayıcı tüketimini azaltma potansiyelini  vurguluyor ve daha az duruş yapmanıza, daha uzun bakım aralıkları oluşturmanıza ve genel üretim sistemi performansını iyileştirmenize yardımcı oluyoruz. Ve daha da iyisi, neredeyse tüm endüstriler bundan kar edebilir. Toplam Üretkenlik Yönetimi servislerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Lütfen formu tamamlayınız.