Rakendused: Rohkem kui 2000 eritoodet

Tehnoloogia areneb pidevalt, meie kliendid töötavad välja uusi tehnoloogiaid ja tekkimas on uusi tööstusharusid – ükski neist arengutest ei oleks võimalik ilma määrdeaineteta. Klüber Lubrication jälgib neid arenguid tähelepanelikult ja on valmis kõigiks väljakutseteks hõõrdumise vähendamise ja kulumiskaitse valdkonnas.

Individuaalsed lahendused igale tööstusharule

Kõik tööstussektorid – nii masinaehitus, autotööstus, tekstiili, toiduainete töötlemine kui ka tuuleenergia – vajavad määrdeaineid nii nende endi kui ka iga tootja või operaatori, konkreetsete nõuete täitmiseks.

Klüber Lubrication pakub määrdeainelahendusi igale tööstusharule ja igale rakendusele. Meil on NSF H1-tasemel registreeritud määrdeained toiduainetööstusele, pindadelt pestavad määrdeained tekstiilitööstusele, kõrge termilise stabiilsusega määrdeained puidutööstusele ... Meie arenenud teadus- ja arendustegevuse eesmärk on teie kõigi nõuete täitmine. 

Lisateave

Nõudlikud komponendid

Kõik mehaanilised komponendid – kuullaagrid, hammasrattad, ketid, ventiilid, kruvid ja lineaarjuhikud – vajavad spetsiaalseid määrdeaineid. Kasutatavad määrdeained peavad vastama nii üksikute komponentide kui ka nende eri kasutusvaldkondade konkreetsetele nõuetele.

Näiteks kuullaagrite määrdeainete nõuded võivad olla väga erinevad. Need peavad sobima laagrite eri materjalidega, nt teras, keraamika või plast, ning vajaduse korral olema vastupidavad veele, kõrgetele või madalatele temperatuuridele, suurtele kiirustele või koormusele. Kombineerige need väga erinevates tööstusharudes – toiduainete töötlemise, farmaatsia- või tekstiilitööstus – esinevate tingimustega ja mõistate, millistele tingimustele Klüber Lubricationi spetsiaalsed määrdeained peavad vastama.

Lisateave

Kas soovite rohkem teada saada?

  • Klüber Lubrication Nordic A/S

    +358 (0)2 074 979 70

Palun täitke see vorm.