Smary BARRIERTA

Większe bezpieczeństwo dla przemysłu chemicznego

Większe bezpieczeństwo dla przemysłu chemicznego

Produkty z rodziny smarów BARRIERTA oraz innych rodzin różnią się od dostępnych na rynku środków smarnych na bazie PFPE.

Większość naszych olejów na bazie PFPE jest produkowana wyłącznie dla Klüber Lubrication w oparciu o unikalną technologię produkcji zapewniającą najwyższy na rynku poziom czystości oleju.

Z taką samą starannością firma Klüber Lubrication produkuje środki smarowe PFPE o wyjątkowej homogeniczności. Nasze dokładne procesy produkcyjne konsekwentnie gwarantują doskonałą wydajność.

Wysoka dostępność w ekstremalnych
warunkach to wyzwanie, któremu pomożemy Ci sprostać

Globalna konkurencja wywiera presję na wydajność, gotowość i zdolność produkcyjną maszyn i urządzeń oraz ograniczenie kosztów konserwacji, naprawy i eksploatacji w przemyśle chemicznym.

Żywotność obciążonych elementów, takich jak łożyska toczne, a także bezpieczeństwo pracy można poprawić poprzez dobór odpowiedniego smaru specjalnego na bazie PFPE, spełniającego ekstremalne wymagania środowiska pracy danego elementu przy jednoczesnym obniżeniu kosztów eksploatacji całego urządzenia.

Smary BARRIERTA, testowane i analizowane przez dekady są z powodzeniem stosowane w aplikacjach takich jak łożyska, zawory, uszczelnienia i o-ringi pracujące w ekstremalnych warunkach.

Wybierz odpowiedni środek smarny dla swojego zastosowania

Różne rozwiązania z zakresu smarowania

Wysokowydajne smary i oleje przeznaczone dla szerokiej gamy węzłów tarcia, takich jak łożyska, uszczelnienia, zawory. Rekomendowane przez wielu producentów maszyn i urządzeń.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

  • Piotr Cichoń

    Koordynator Sprzedaży | Inżynier ds. Technicznych

    +48 691 984 869

Proszę wypełnić ten formularz.