Vairāk kā 2000 speciālo smērvielu risinājumu

Tehniskais progress nepārtraukti virzās uz priekšu, mūsu klienti izstrādā jaunas tehnoloģijas, parādās jaunas nozares - un visur nepieciešamas smērvielas. Mēs Klüber Lubrication uzņemamies visus izaicinājumus aizsardzībā pret berzi un nodilumu.

Individuāli risinājumi katrai nozarei

Neatkarīgi no tā, vai tā ir mašīnbūve, automobiļi, tekstilizstrādājumi, pārtika vai vēja enerģija - katrai nozarei ir nepieciešamas smērvielas, kas precīzi atbilst nozares un attiecīgā ražotāja vai operatora prasībām.

Klüber Lubrication piedāvā plašu specializēto smērvielu klāstu katrai nozarei un jebkuram pielietojumam, tostarp: smērvielas ar NSF H1 reģistrāciju pārtikas rūpniecībai, īpaši labi izmazgājamas smērvielas tekstilrūpniecībai vai smērvielas temperatūras izturībai kokrūpniecībā. Mūsu modernā pētniecība un izstrāde dara visu iespējamo, lai izpildītu jūsu prasības.

 Uzziniet vairāk

Sastāvdaļas ar augstām prasībām

Vai tie būtu lodīšu gultņi, zobrati, ķēdes, veidgabali, skrūves vai lineāras vadotnes - visām mehāniski noslogotajām daļām nepieciešamas īpašas smērvielas. Smērvielām jāatbilst ne tikai detaļu prasībām, bet arī dažādajām detaļu pielietošanas jomām.

Tikai prasības gultņu smērvielām vien ir ārkārtīgi dažādas. Tām ir jāstrādā ar dažādiem gultņu materiāliem, piemēram, tēraudu, keramiku, plastmasu. Dažreiz tām jābūt ūdensizturīgām, dažreiz stabilām augstā vai zemā temperatūrā, piemērotām lieliem apgriezieniem vai augstai kravnesībai. Un tas tad vēl apvienojumā ar dažādu nozaru, piemēram, pārtikas, farmācijas un tekstilrūpniecības, prasībām. Klüber Lubrication specializētās smērvielas to spēj.

► Uzziniet vairāk

 

Interested to learn more?

Please complete this form.