Daugiau nei 2 000 specialių tepalų sprendimų

Techninė pažanga nuolat žengia į priekį, mūsų klientai kuria naujas technologijas, atsiranda naujų pramonės šakų, o tepalai reikalingi visur. „Klüber Lubrication“ priima kiekvieną iššūkį, kai jūsų įrangai reikalinga apsauga nuo trinties ir nusidėvėjimo.

Individualūs sprendimai kiekvienai pramonės šakai
Nesvarbu, ar tai būtų mašinų, automobilių, tekstilės, maisto pramonė ar vėjo jėgainės – kiekvienoje pramonės šakoje reikalingi tepalai, tiksliai atitinkantys pramonės šakos ir atitinkamo gamintojo ar operatoriaus reikalavimus.

 

Klüber Lubrication“ siūlo platų specialių tepalų asortimentą kiekvienai pramonės šakai ir kiekvienai įrangai, įskaitant: tepalus maisto pramonei su NSF H1 registracija, ypač gerai išplaunamus tepalus tekstilės pramonei arba temperatūrai atsparius tepalus medienos pramonei. Mūsų šiuolaikiniai moksliniai tyrimai ir plėtra daro viską, kad jūsų reikalavimai būtų įvykdyti.

► Sužinokite daugiau

Sudedamosios dalys, kurioms keliami dideli reikalavimai

Ar tai būtų rutuliniai guoliai, krumpliaračiai, grandinės, jungiamosios detalės, varžtai ar linijinės kreipiančiosios – visoms mechaniškai apkraunamoms sudedamosioms dalims reikalingi specialūs tepalai. Tepalai turi atitikti ne tik sudedamųjų dalių, bet ir įvairių sudedamųjų dalių naudojimo sričių reikalavimus.

Vien tik ritininių guolių tepalams keliami reikalavimai yra labai įvairiapusiški. Jie turi veikti su įvairiomis guolių medžiagomis, pavyzdžiui, plienu, keramika, plastiku. Kartais jie turi būti atsparūs vandeniui, kartais stabilūs esant aukštai ar žemai temperatūrai, tinkami dideliam sūkių dažniui ar didelei keliamajai galiai. Visa tai dar turi būti suderinta su įvairių pramonės šakų, pavyzdžiui, maisto, farmacijos ir tekstilės pramonės, reikalavimais. Tam tinka specialūs „Klüber Lubrication“ tepalai.

► Sužinokite daugiau 

Interested to learn more?

Please complete this form.