Maziva řady BARRIERTA

Větší bezpečnost pro chemický průmysl

Větší bezpečnost pro chemický průmysl

Výrobky rodiny maziv BARRIERTA a dalších skupin se liší od maziv na bázi PFPE dostupných na trhu.

Většina našich olejů na bázi PFPE se vyrábí výhradně pro společnost Klüber Lubrication pomocí jedinečné výrobní technologie, která zajišťuje nejvyšší úroveň čistoty oleje na trhu.

Se stejnou péčí vyrábí Klüber Lubrication maziva PFPE s výjimečnou homogenitou. Naše přesné výrobní procesy trvale zaručují vynikající výkon.

Vysoká dostupnost v extrémních podmínkách je výzva, se kterou vám pomůžeme

Globální konkurence vyvíjí tlak na efektivitu, připravenost a výrobní kapacitu strojů a zařízení a snižuje náklady na údržbu, opravy a provoz v chemickém průmyslu.

Životnost zatížených prvků, jako jsou valivá ložiska, a bezpečnost práce lze zlepšit výběrem vhodného speciálního plastického maziva na bázi PFPE, které splňuje extrémní požadavky pracovního prostředí daného prvku a snižuje provozní náklady celého zařízení.

Desítky let testovaná a analyzovaná plastická maziva řady BARRIERTA se úspěšně používají v aplikacích, jako jsou ložiska, ventily, těsnění a O-kroužky, které pracují v extrémních podmínkách.

Vyberte si správné mazivo pro vaši aplikaci

Různá řešení mazání

Vysoce účinná maziva a oleje určené pro širokou škálu třecích bodů, jako jsou ložiska, těsnění, ventily. Doporučeno mnoha výrobci strojů a zařízení.

Chcete se dozvědět více?

  • Petr Kněžourek

    Sales Engineer

    +420 605 248 374

Vyplňte prosím tento formulář.